• info@delphipano.com
  • 0216 540 29 53

Biz

Metal sac tasarımı ve imalatı sektöründe ki 10 yıllık tecrübemizle 2012 yılında Delphi Pano olarak faaliyete geçtik, kurulduğu tarihten itibaren Metal sac tasarım imalat ve montajında her geçen gün kalitesini arttırarak kulvarındaki çizgisini daha da belirginleştirmiş Delphi Pano müşteri memnuniyetini bir ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Farklılıklar yaratarak, müşterilerimizin isteklerine kalitemizle ve istikrarımızla karşılık vermek öncelikli hedefimizdir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş, sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek, teknik bilgi becerileri geliştirmeyi hedeflemiştir. Ülke ekonomimize faydalı olmayı kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bildik ve sektörünün en iyisi olma yolunda kalite standartlarından ödün vermeden, yurtiçinde değişen ve gelişen pazarlarda pozisyon alabilmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz

Pano üretiminde Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olmak İleri teknolojiye dayalı üretimde yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve özellikle metal sanayine yönelik üretimi geliştirmek Yurtiçi ve Yurtdışı temsilciliklerle satış ve pazarlama ağını ile etki alanını genişletmek